Kontakty Petra Oswaldová

Individuální cvičení - Funkční integrace® probíhají v Praze Vinoři (popis cesty a adresa viz níže). Na individuální lekci se prosím objednávejte telefonicky přímo u mě, Petry Oswaldové. Pokud zrovna nejsem na příjmu (což bývá z důvodu výuky skupinové či individuální časté), ozvu se Vám sama, jakmile to bude možné.

Prosím o trpělivost s vyčkáním mé odpovědi na Váš email. Pokud by se Vám čekání zdálo dlouhé , kontaktujte mě prosím přímo na uvedeném telefonním čísle.

Funkční integrací a cvičeními ATM Feldenkraisovy metody vás provází
Petra Oswaldová

Kontaktní informace

  • Adresa
  • Na Tykačce 686/9
    190 17 Praha 9 - Vinoř
  • Ostatní informace
  • IČ: 761 001 11

Kudy za Feldenkraisovou metodou???

Z konečné metra C "Letňany" pojedete autobusy č. 259 nebo č. 375 na výstupní zastávku "Vinoř" (cca 12 minut). Po výstupu z autobusu přejdete kolmo hlavní silnici, po níž jste přijeli, a půjdete malou silničkou (modrý ukazatel na "Přezletice"). Po pár metrech uvidíte po pravé straně novou zástavbu žlutých řadových domů. Do ní vejdete první odbočkou vpravo a půjdete ulicí "U Cukrovaru". Na konci této ulici zahněte doprava do ulice "na Tykačce". Cesta pěšky ze zastávky autobusu trvá 3-5 minut. Jízdní řády autobusů najdete na www.dpp.cz

Zobrazit trasu k Feldenkrasiově metodě