Feldenkrasiova Metoda

Dýchat znamená žít. Pohybem komunikujeme s prostředím okolo nás i sami se sebou. Hlasem sdělujeme emoce i myšlenky, projevujeme se z podstaty svého bytí. Pohyb, dech a hlas jsou nejen našim osobbním projevem, ale současně i nástrojem k porozumění si s tělem a duší. Během učení a infividuálních a skupinových cvičení jsem s nimi experimentovala a zkoumala co a jak funguje. Vnikl tak soubor šesti lekcí, zapsaný v této knize, které si můžete sami zacvičit.

Mnohem důježitější než tento výsledek byla ale cesta, kterou jsem v konkrétní podobě a dělnosti hledala pro ostatní. Klikatila se polečně s mou vlastní proměnou. Měnila jsem se se svými studenty a lidmi, se kterými pracuju. Právě oni jsou srdcem téhle knihy jejich příběhy a jejich životy které se otiskly v mém strdci.
MgA. Petra Oswaldová, Ph.D.

“Se svým úřasným smyslem pro humor, celostní krásou a hravou lehkostí proniká do oblasti, kam si dosud nikdo netroufl. Bez úzkosti z medicnínských společenských konvencí přirozene podává své odborné svědectví o jednotě těla a mysli, jakož u všech jejich funkcích a projevech. Mění věci kolem sebe s půvabem, který vychází z toho, že Petra Oswaldová je primárně v jednotě sama se sebou, se vým vnitřním hlasem a dechem.„
PhDr. Jitka Vařeková, Ph.D.

Křest knihy Feldenkrais dech & hlas Petry Oswaldové.

Proběhl v sobotu 23.4. od 19 hodin


Knihu lze zakoupit

Damu

Katedra autorské tvorby a pedagogiky,
Divadelní fakulta AMU,
Karlova 26, 110 00, Praha 1,
kontaktní osoba - Michal Čunderle,
email: cunderlemichal@gmail.com

Feldenkraisova Metoda

Na Tykačce 686/9,
190 17, Praha 9-Vinoř
kontaktní osoba - Petra Oswaldová
email: petra.oswaldova@seznam.cz

Ukázka z knihy

Ukázka LEKCE 1 z 6: DVĚ CHODIDLA, TŘI ŽENY

MODUL 1 Velikost cca. 37M - Stáhnout zde!
MODUL 2 Velikost cca. 24M - Stáhnout zde!
MODUL 3 Velikost cca. 43M - Stáhnout zde!

Pro uložení nahrávek klikněte pravým tlačítkem na "Stáhnout zde!" a zvolte možnost - Uložit jako.